“Szukając kolejnego Altcoina, który będzie pompował to gra o sumie zerowej”, mówi Jimmy Song, deweloper Bitcoinów.

Z Bitcoin i większość najlepszych monet handlujących na boku od miesięcy, inwestorzy szukają alternatyw, zwłaszcza monet o niskiej kapitalizacji rynkowej, które mają ogromny potencjał. Całkowita dominacja Bitcoin’a znacznie spadła w ciągu ostatnich kilku miesięcy z wysokiego poziomu 70% do obecnego niskiego poziomu 62%.

Widzimy, że wiele altcoinów rośnie do nowych wszech czasów po gwałtownych wzrostach. Najnowszym przykładem jest zdecydowanie Elrond z 3.300% wzrostem wartości w ciągu ostatnich 4 miesięcy. Elrond handlował zaledwie $0.0007 17 marca i osiągnął szczytową wartość $0.016 zaledwie kilka dni temu. Ogromny rajd byków, który zajął Elrondowi ponad 220 milionów dolarów kapitalizacji rynkowej, zajmując pierwsze 50 miejsce na Coinmarketcap.

Elrond nie jest jedyną monetą doświadczającą masowych rajdów byków, wiele projektów DeFi cieszy się ostatnio dużym zainteresowaniem. Innym godnym uwagi przykładem jest Compound (COMP), który od razu znalazł się na liście Coinbase i FTX, a po początkowej cenie 71 dolarów pompuje do 349 dolarów zaledwie kilka dni później z kapitalizacją rynkową na poziomie 900 milionów dolarów.

Oczywiście, altcoiny pływają dzięki niskiej zmienności Bitcoin Trader między innymi, ale czy ktoś może rzeczywiście przewidzieć, czy altcoin będzie pompował?

Według Jimmy’ego Song’a, zwykli ludzie nie mają szans
W jednym z ostatnich tweetów, Deweloper i Przedsiębiorca Jimmy Song stwierdził, że próba przewidzenia kolejnej wielkiej monety jest grą o sumie zerowej.

SZUKAJŠC KOLEJNEGO ALTCOINA, KTÓRY BĘDZIE POMPOWAŁ TO GRA O SUMIE ZEROWEJ. HANDLUJESZ Z MNÓSTWEM LUDZI, KTÓRZY WIEDZŠ, CO ROBIŠ. JAK SŠDZISZ, KTO WYGRA?

TWOJA CHCIWOŚĆ TO ICH PLON.

– Jimmy Song (송재준) (@jimmysong) July 18, 2020
Stwierdził on również, że handlujesz przeciwko wielu ludziom, którzy wiedzą, co robią, zadając pytanie “Jak myślisz, kto wygra?” Zasadniczo sugerując, że normalni i mali inwestorzy nie mają w zasadzie żadnych szans na wygraną z bardziej profesjonalnymi inwestorami.

Podczas gdy wiele osób zgodzi się z Songiem, inni ostro go krytykują, twierdząc, że krypto-waluty są w rzeczywistości najlepsze dla tego rodzaju spekulacyjnej gry. Jeśli jedna rzecz jest prawdziwa, to fakt, że kryptońskie waluty i wszystko, czym można handlować, jest grą o sumie zerowej, ponieważ dla każdego inwestora, który wygra, ktoś inny musi przegrać.

“Szukając kolejnego Altcoina, który będzie pompował to gra o sumie zerowej”, mówi Jimmy Song, deweloper Bitcoinów.
Scroll to top